گروتS-220

گروت آماده و منبسط شونده، مناسب برای پرکردن فضای فونداسیون هایی که نیاز به انبساط با مقاومت بالا دارند. پس از اجرا به هیچ وجه ترک خوردگی و یا انقباض نشده و با انبساط کنترل شده ای که دارد تمامی خلل و فرج و فضاهای خالی را پر می کند.

کاربرد

۱- ثابت سازی صفحه ستون ها

۲- اجرای فونداسیون ماشین آلات سنگین

۳- زیرسازی سازه های فلز و ثابت سازی ستون های پیش ساخته

خواص و مزایای ویژه

۱- سهولت اختلال با آب

۲- روانی مطلوب جهت پرکردن سطح

۳- مقاومت فشاری ۸۰۰ کیلوگرم بر سانتیمتر مربع

۴- امکان بارگزاری سریع

۵- گروت ریزی در ضخامت های ۱۰ تا ۱۰۰ میلیمتر

۶- دارای انبساط کنترل شده بوده و تمامی خلل و فرج و شکافها را پر می کند.

میزان مصرف

میزان مصرف گروت، ۲۲۰۰ کیلوگرم به ازاء هرمترمکعب فضا می باشد و با توجه به روانی مورد نیاز به هر کیسه ۲۵ کیلوگرمی ۳/۵ تا ۴/۵ لیتر آب اضافه نمایید ( افزایش بیش از حد مصرف آب باعث کاهش مقاومت نهایی خواهد بود) .

بسته بندی

بصورت کیسه های ۲۵ کیلوگرمی عرضه می گردد .

نحوه مصرف

قبل از گروت ریزی ابتدا می بایست سطح مورد نظر را آماده نموده، سپس سطح را  بررسی نموده و قسمتهای سست و کرمو را جدا نمایید و گرد و غبار محل مورد نظر را کاملا تمیز کنید. در نهایت سطح را سیراب نموده تا پس از گروت ریزی آب گروت را جذب نکند.

هنگام مصرف به مقدار مورد نیاز از گروت خشک را جدا نموده و آب را به آن اضافه نمایید. به محض افزودن آب عمل انبساط شروع گشته، بنابراین بهتر است ملات آماده شده را ظرف مدت ۱۵ دقیقه در محل مورد نظر ساکن نمایید ( بهتراست در نزدیکترین محل به مرکز صفحه ستون سوراخی را ایجاد نموده و به وسیله قیف گروت را به زیر صفحه ستون هدایت کنید و با بستن دور صفحه و ضربات چکش پلاستیکی از پرشدن زیر صفحه اطمینان حاصل نمایید).

بهترین دمای اجرا گروت بین ۵ تا ۳۰ درجه سانتیگراد می باشد و همچنین دمای داخلی گروت بین ۱۵ تا ۳۰ درجه سانتیگراد پیشنهاد می گردد.

بنابراین جهت حفظ حرارت مطلوب در فصول  و یا مناطق گرم (در صورت امکان قبل از طلوع و یا بعد از غروب آفتاب ) گروت ریزی انجام شود .

هنگام ساخت گروت از آب سرد استفاده نموده و محل گروت ریزی شده را از تابش نور خورشید و باد محافظت نمایید و در مناطق و فصول سرد سال از آب گرم استفاده نموده و محل گروت ریزی شده را به وسیله نایلون محافظت نمایید تا حرارت داخلی آن حفظ گردد .

اضافه نمودن هر نوع ماده افزودنی و یا شن و ماسه به گروت مجاز نمی باشد .

نگهداری

گروت را در بسته بندی اصلی و به دور از رطوبت نگهدارید .

در شرایط فوق می توان این محصول را به مدت ۶ ماه نگهداری نمود .

مشخصات فنی

مشخصات مقاومتی گروت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.