جک های سقفی رزوه ای(رزوه جک)

جک فلزی ساختمانی (جک های سقفی رزوه ای)

از جک سقفی رزوه ای (رزوه جک) جهت کفراژبندی سقفها اعم از دال های بتنی و تیرچه بلوک استفاده می گردد. جک سقفی رزوه ای(رزوه جک) ای در ارتفاع های مختلف ۳ متر ، ۳/۵ متر و ۴ متری تولید می گردند. جهت تنظیم ارتفاع جک سقفی رزوه ای (رزوه جک)  از پین فنردار که در سوراخ های جک جای می گیرد استفاده می گردد.

حداکثر باربری جک سقفی رزوه ای (رزوه جک) فوق ۱۵۰۰ کیلوگرم می باشد. جهت کفراژبندی زیر تیرهای بتنی با اتصال سرجک T شکل بر روی جک های سقفی قالب بندی راحت تر میشود. استفاده از جک سقفی رزوه ای (رزوه جک)  در کفراژبندی های ارتفاع های بیشتر از ۴ متر پیشنهاد نمی گردد. در این مورد استفاده از داربست های مدولار به لحاظ فنی بهتر است .

T شکل جک سقفی رزوه ای (رزوه جک)  به دو شکل می باشند : ۱- جک سقفی رزوه ای (رزوه جک)  سیار ۲- جک سقفی رزوه ای (رزوه جک) متصل به نری جک

مشخصات جک سقفی رزوه ای (رزوه جک)  : لوله داخلی جک سقفی رزوه ای (رزوه جک)  به قطر ۵ سانتی متر و لوله بیرونی آن به قطر ۶ سانتی متر می باشد . ضخامت ورق هر دو لوله جک سقفی رزوه ای (رزوه جک)  ۲/۵ میلیمتر می باشد.

مهره جک فلزی

در انتهای لوله بیرونی جک های سقفی یک پیچ تنظیم جک سقفی (پیچ و مهره جک فلزی) جوش می دهند تا به کمک سوراخ هایی که روی لوله درونی جک های سقفی تعبیه شده عمل تنظیم ارتفاع جک انجام پذیرد.

مهره جک فلزی جک سقفی که به آن رزوه جک سقفی نیز می گویند، یک قطعه میانجی است که رابط بین جک خارجی و جک داخلی می باشد. این مهره جک فلزی در واقع تمام فشاری که در نتیجه وزن بتون سقف، قرار است به زمین منتقل شود را به خود گرفته و آنرا به جک خارجی منتقل می کند.

ارائه خدمات خرید و فروش جک فلزی ساختمانی , جک سقفی(رزوه جک فلزی) , مهره جک در مشهد, وتمام تجهیزات قالب فلزی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.